Menu

Echipa Toyota Constanta  va asteapta cu drag sa va impartaseasca o experienta placuta in ceea ce priveste procesul de calatorie prin lumea Toyota pornind de la descoperirea si cunoasterea modelelor Toyota , la intampinarea dorintelor si nevoilor Dumneavoastra privind alegerea potrivita ( Test Drive), la variante de finantare, la un proces de achizitionare transparent si facil pana la servicii profesionale de Post Vanzare – Service.
 
Denumirea completa a societatii: SC MOTOR EXPERT SRL
Adresa Sediu Social:   Str. Nerva, nr. 65,   Constanta, Jud. Constanta
Nr inreg. Reg. Comertului:    J13/2932/2003
CUI:   RO15821950
Capital social:    50.000 RON
 
Faceţi cunoştinţă cu membrii echipei Toyota Constanta:


PROGRAM

Showroom:
Luni - Vineri : 8.30 - 17.00
Sambata: 9.00 - 13.00

Service, Piese schimb
Tinichigerie - Vopsitorie

Luni - Vineri : 8.30 - 17.00

Detalii personal Toyota Constanta :

 

Vânzari auto noi / rulate, buy-back şi trade-in

 

Alin Stanescu

Director Vânzări

Alin.Stanescu@constanta.toyota.ro

+40 756.096.481

Iacob Alexandra

Consultant Vânzări - Junior

alexandra.iacob@constanta.toyota.ro

0745.536.469

Constantin Done

Consultant Vânzări - Rulate

constantin.done@constanta.toyota.ro

0747.109.617

Marketing şi Relaţii Clienţi 

Radu Elena

Responsabil Relaţii Clienţi

elena.radu@constanta.toyota.ro

0747.109.407

Service 

Liviu Gradinaru

Director Service

Liviu.Gradinaru@constanta.toyota.ro

+40 756.096.487

Robert-Stefan Barus

Coordonator Departament Service - Mecanica

Robert.Barus@constanta.toyota.ro

+40 756.096.490

Catalin Hristodorescu

Consilier Service

Receptie@constanta.toyota.ro

+40 756.096.489

Stancioiu Georgiana

Consilier Service

Georgiana.stancioiu@constanta.toyota.ro

+40 756.096.485

Tinichigerie - Vopsitorie 

Iulian Tudor

Coordonator Tinichigerie-Vopsitorie

Iulian.Tudor@constanta.toyota.ro

+40 756.096.483

Simona Oancea

Consultant daune

Simona.Oancea@constanta.toyota.ro

+40 756.096.488